www.studentetshqiptare.tk
Pershendetje. Duke iu falenderuar per viziten ju njoftoj se ky website po ripunohet. Kush deshiron te jete pjese e stafit tone te kontaktoj me mesazh privat administratorin webstaf
Identifikohu

Harrova fjalkalimin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Pershendetje
nga ejo ona 21.11.13 22:37

» Blendi Fevziu :Ja e vėrteta rreth “ikjes” nga Klan-i
nga WebStaf 27.08.13 19:57

» Shqiptari mė i famshėm nė Turqi
nga WebStaf 27.08.13 19:53

» Ēiljeta, nėnė me kohė tė plotė (FOTO LAJM)
nga WebStaf 21.08.13 20:02

» Eksperti Harrison: 'Januzaj mund te behet Ronaldo i ri'
nga WebStaf 21.08.13 19:44

» Piramidat universitare – Mijėra euro pėr njė copė letėr
nga WebStaf 20.08.13 10:01

» Zbulohen fotot seksi nė Syrin e Kaltėr, Ingridi rikthehet si
nga WebStaf 16.08.13 12:22

» Jonida Maliqi arrin trupin e ėndėrruar pas tė 30-tave
nga WebStaf 16.08.13 12:15

» Njė “ėngjėll” nė Karaibe
nga WebStaf 16.08.13 12:13

» New York, modelja zhvishet nė restorant
nga WebStaf 16.08.13 12:10

» Meta: Shkarkime? Edhe Lenini i mbajti ata tė regjimit tė vje
nga WebStaf 16.08.13 12:04

» Sozia shqiptare e Kim Kardashian, gati video hard (FOTO)
nga WebStaf 16.08.13 12:01

» E dashura e Ronaldos superseksi,i ndalohet videoja n‘Youtube
nga WebStaf 16.08.13 11:56

» Studentja e plagosur nga tetovari: Ē’ju duhet juve...
nga WebStaf 16.08.13 11:53

» Florida, vajza kėrkon lėmoshė pėr tė zmadhuar gjoksin
nga WebStaf 16.08.13 11:50

» Bleona: Po tė mos provoja Hollivudin, do isha me serume
nga WebStaf 16.08.13 11:48

» Protestė me qen tė mbuluar me flamurin grek ...
nga WebStaf 14.08.13 12:13

» PS-LSI, plani afatgjatė pėr ndarjen e krerėve tė bashkive...
nga WebStaf 14.08.13 12:11

» Romėt ngrenė ēadra te “Skėnderbeu”
nga WebStaf 14.08.13 11:58

» Fshesa nė Administratė Publike zyrtarėt ePD largohen me ligj
nga WebStaf 14.08.13 11:54

Sondazh

Nga Cili Shtet Na Vizitoni?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shiko rezultatin


Hyrė kėtu pėr tė shkarkuar mbi 50 programe falas

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

28022007

Mesazh 

Studenti-D@ri Hyrė kėtu pėr tė shkarkuar mbi 50 programe falas

Daris
Webmaster
Webmaster

Male
Numri i postimeve: 1444
Age: 28
Vendndodhja: Tirane
Profesioni: Student
Respektimi i Regullores:
Reputation: 48
Registration date: 14/02/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.studenti.forum-2007.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Hyrė kėtu pėr tė shkarkuar mbi 50 programe falas :: Komentet

Mesazh prej 20.10.07 6:27 nga lonnor

flm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej 21.12.07 12:16 nga tolushe

Flm njerii..!! veq vazhdoo..!!Wink

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej 25.12.07 17:35 nga Blerim

shum mir shoku .. po qysh mi download-u ato programe??

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej 29.02.08 1:03 nga aLbi

Ky programi "Aaa Logo 1.20" ėshtė shumė i mirė pėr dizajnimin e vizitkartave me fonte dhe logo tė ndryshme, por kisha dashur tė di a ėshtė full version apo vetėm demo, se unė e kam por vetėm demo.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej 06.03.08 15:51 nga esinqerta

...ne te vertet ...[quote] gjumesi e madhe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej 16.07.08 18:56 nga dj-lili

Jashte Teme

Edituar pėr herė tė fundit nga Darushi nė 17.07.08 21:05, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Postimi nuk ka lidhje me temen.)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej 11.06.09 12:51 nga RAJA

kush di mo vlla si shkarkohen keto programet se na lujten veshken dhe spo e gjejme

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi