Studentet Shqiptare

Ora ėshtė 17.03.18 19:10


Studentet Shqiptare

Contatore visite gratuito

 • Studentėt Shqiptarė

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Portali Lajme

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Tema Shoqerore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Kombi Shqiptare

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Arti, Kultura Kombėtare & Boterore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Arti, Kultura Kombėtare & Boterore


  Arti ėshtė proces apo produkt i rregullimit tė qėllimtė tė elementeve simbolike pėr tė tėrhequr vėmendjen e shqisave apo emocioneve. Arti pėrfshinė njė gamė tė gjerė tė aktiviteteve, krijimeve, dhe mėnyra tė shprehjes njerėzore, pėrfshirė muzikėn, literaturėn, filmin, skulpturėn dhe pikturėn. Kuptimin dhe domethėnien e artit i studion estetika.
  Gjuhėsia, Letėrsia, Historia, Muzika
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Shkenca dhe Jeta

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Sporte

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Sporte


  Sporti ėshtė veprimtari njerėzore qėllimi i sė cilės ėshtė argėtimi dhe zhvillimi apo krahasimi i aftėsive psikike dhe fizike. Sporti nė histori na jep tė dhėna tė rėndėsishme mbi ndryshimet shoqėrore tė cilat me kalimin e shekujve kanė ndikuar mbi konceptimin e sportit nė varėsi tė kulturave tė ndryshme.
  Tifozeria, Futbolli, Formula, Te tjera..
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Staf Zone

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Arkiva

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
Kush ėshtė nė linjė

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 96 mė 31.01.10 22:21

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


Users having a birthday today : albin hoti (28), ani.toska (26), barbie doll (25), kristithemeli (28), lorela (27), nishishui (30), roi39 (28)
Users with a birthday within the next 2 days: adi begu (43), arjana (24), beni73 (42), buqe (30), detina (32), erand (32), Leonora Nikqi (32), Mckenzie (38), natali-2403 (36), reina (32), shqiperia etnike (50), tahir (29), valoni27 (30)

Legjenda : [ Anetaret Jo Aktive ][ Moderatoret ]

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 25 artikuj

Forumi ka 2534 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri GuRbEtQaRi


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur