Studentet Shqiptare

Ora ėshtė 20.02.18 14:56


Studentet Shqiptare

Contatore visite gratuito

 • Kombi Shqiptare

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Historia e Shqipėrisė


  Historia e Shqipėrisė nė tė vėrtetė nuk pėrfshin vetėm tė dhėnat historike tė hapėsirės gjeografike mbi tė cilėn gjenden territoret shqiptare por edhe hapėsirat e tjera tė banuara nga shqiptarėt e qė kanė mbetur jashtė kufijve tė Shqipėrisė sė sotme e qė nė suazat e Perandorisė Osmane kanė krijuar njė tėrėsi.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Gjuha Shqipe


  “Gjuha Shqipe ėshtė i vetmi mjet i ndriēimit dhe i pėrparimit moral. Ajo ėshtė njė gjuhė e fuqishme dhe e bukur qė duhet tė jetė krenaria e folėsve tė saj dhe njė mjet i shenjtė pėr zhvillimin kulturor dhe intelektual tė kombit tė vjetėr shqiptar” Holger Pedersen
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Ēėshtja Kombėtare


  Trualli i tė parėve tanė ruan kujtime tė ēmueshme nga qytetėrimi i lashtė! …
  1 Temat
  1 Mesazhet
  LIBĖR I NJĖ FUNDAMENTI TĖ THEL...
  04.01.15 3:21
  Lek Shiko mesazhin e fundit
Kush ėshtė nė linjė

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 96 mė 31.01.10 22:21

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : bing


Users having a birthday today : askushja (27), gokugol (28), lavrexi (33), leo (34), Nora Haliti (28), Samaya (27), valon (29)
Users with a birthday within the next 2 days: angela (32), artan dervishi (42), fati_viki (33), florenc fasho (30), karaqeva (60), klito (31), liburni (33), naim (39), ninxhaa (33), PIKU1 (43), ramo 1 (42), rocki4 (46), rume (55), tiko66 (41), todi (27), xhensil axhafa (28)

Legjenda : [ Anetaret Jo Aktive ][ Moderatoret ]

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 25 artikuj

Forumi ka 2534 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri GuRbEtQaRi


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur