Studentet Shqiptare

 

Ekzitoj ALKETA
BABY
PARAJSA
NJERIU I LIRE
PO SME PUTHE TI
MERRMI TE FUNDIT NATE

 

Anjeza Shahini

Marigona & Anjeza Shahini - Ne mes nesh

Imazhi yt

The Image Of You

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dimeroj ARDIT GJEBREA
Eja

Hapat e Fundit

 

I thuaj jo

 

Ja Ku Jam

 

Kur te jesh merzitur shume

 

Se te kam shpirt

 

Perendeshe e bukurise

 

Te Dua

 

Une Dhe ti

 

 

1 Mbret e 2 Mbretresh

ARTA BAJRAMI

Jetoj per ty

 

Fiesta Ft. Etno

 

Shpresa

 

ndoshta dhe te dua

 

S'dua Tė Pushoj

 

100 C

 

Jarani Jem

 

pik ne zemer

 

kotthuamefal.mp3

BERTAN ASLLANI

ndize.mp3

pertyjetoj.mp3

 

nisutash.mp3

 

syriendeloton.mp3

 

mosshko.mp3

 

vajvaj.mp3

 

behu.mp3

 

depresivejavetjane.mp3

 

 

01.mp3

Bleona Qerreti

02.mp3
03.mp3
04.mp3
05.mp3
06.mp3

 

per gjit homone

BLERO

te dua
te ndjej
Ti Je Krejt
nane ime
me mungon
hapi pare
hajde zemmer
front page
falemnderit nene
ejati
dua te jem mety
Dashuri pa fund
Bashke
Sexy Moves
Mos Thuaj
kthehu ti
Zeshkane (remix)
can't you see

 

ci me ben vashe

ELITA 5

Sajzeze
a nuk eshte keshtu

buzekuqja

 

Behu trim

ELIZA HOXHA

Drejt ardhmerise
Dua
Ende
Kthehu
Me ritem do te vallzoj
Ne Duat E Mia

Pendimi

 

1000 Ėndrra

ERANDA LIBOHOVA

Buzet me jane thare
Me Prit
Me fund te pimė
O Nate o Ere

Vetem nuk jam

 

Edi Une Edi

FLORA GASHI

Ndarsen tande
sa e lumtur isha
vallzo vallzo

 

 

Fluturoj Fluturoj

GANIMETE ABAZI

Ultimatum
Uknaqem tu knaq
Nuk e rroke
U Mashtrove

 

 

01.mp3

GENTA ISMAILI

02.mp3
03.mp3
04.mp3
05.mp3
06.mp3
07.mp3
08.mp3
09.mp3
010.mp3
011.mp3

 

 

01.mp3

GEZIM NIKAJ

02.mp3
03.mp3
04.mp3
05.mp3

 

Kosovare

GJYSTE VULAJ

Jam E EMbel Si Sheqer
Kurbetqari i ri
Gjyste Vulaj vs. Usher
Moj Nuse
Mė lejo tė tė puthė
Oj Dade Sale
Po lujne qikat
Shuj Shuj Zemer
U Shkri Bora
s`jam pėr ty
ti moj bukurine
Ēka ka djali
Ndsohta dhe gaboj
Du me tė nxan jaran
Dasma E Madhe
Blinit

 

HIP-HOP

kiki
llokum
ndoshta
vesa
vetem per nje puthje

 

LEONORA POLOSKA

As nje sekonde

Baby sje tipi im

Do Tė Digjesh

Do te pendohesh

Enderrat e mija
Fati Im Nuk Ishe Ti
Fiesta
I Miss You
Jo Jo
Lamtumirė
Syni I Zi
Te Dua ste dua
Ti nuk me kupton
Tradhtare
U genjeva
Yll i Dashurise
nė ėndėrrat e mia

 

 

LETA

erdh pranvera
hajde gjyl o gjan
hajde me mu
hajde rrughi bardh e zi
kendova prej merakut
krejt donja me djege
luj me mu ne kete nate

 

MENTOR KURTISHI

Jeto se une kam vdek
Ajo Shkoj
dashuria e vjeter
dy shoke
gabaum gabaum
kam kujtu se je lule
ku je ti
largohu
mos me thuaj
nuk mundem pa ty
pikon loti
shko ti shko
si te kam dashur
sonte

te dua

 

SHPAT KASAPI

do te vij nje dite
eja ne erresire
eja te lutem
fisniket
ja vullkan
lot e gezim
me beso
me zjarre
mos ik
per laka nuk di
Sinjorita
Sonte do te qeshim

do te vij nje dite
eja ne erresire
eja te lutem
fisniket
ja vullkan
lot e gezim
me beso
me zjarre
mos ik
per laka nuk di
Sinjorita
Sonte do te qeshim

 

SABRI FEJZULLAJ

erdh pranvera
hajde gjyl o gjan
hajde me mu
hajde rrughi bardh e zi
kendova prej merakut
krejt donja me djege
luj me mu ne kete nate

 

SHYQERETE BELULI

kur me sillesh
moj e mira
mori cike
ne enderr me troke
shpirti im
une po rri

SINAN HOXHA

8 me 2
Ah sikur te vije
Caj jorie shukarie
Dasma
E Bukur je e bukur
Eja eja
Fotografia
me ste du
me thuaj po
Mirupafshim
Nate Mendoj
Oh Kjo Zemer
Rash ne dashuri
Rina Rina
Se beson
Vetem ty te dua
Vogėlushe bukuroshe
shukarije
sonte kemi dasem

 

 

SONI

1 me 2
e vogla
eja eja
eja ne ballkon
larg e ter

shko

 

Tingulli 3

bald 3d
dridhe
drogritu me mu
hajdeni qika
i trent
kadal shpejt shpejt
loqkat e mia
muzika jone
prishtinali jom
shume lloj ne lloj
vesa

 

ZANFINA ISMAILI

dashnoret e ferrarit

dashuria

dua te te dua

gabim i madh

gajdexhiu

kurr seshte vone

luft apo paqe

me fal

o llokum

urime loqka ime

 

Vellezerit Aliu

 

Avi Rinia

 

Kur mi dhe buzet e tua

 

Me ka zene sevdaja

Aziz Murati & Vellezerit Aliu & Flora Gashi & Rifa

Ti cakrojme gotat

Tallava

Fato

Shkupjane

Valle Instrumentale

   

Potpuri

 

Counter